SFP модул 100Base-BX WDM TX:1550nm Single LC 20km /MFB-FB20 В НАЛИЧНОСТ или ОЧАКВАНИ устройства NETWORKING - суич, рутер, безжични, индустриални Products List Арго - Контар

Код:
 
Наименование:
 

Цените са актуални към настоящия момент и са без включен ДДС!

Безплатна доставка в България при поръчка за над 300лв. без ДДС и при определени условия!


Да си припомним стандартите!

Planet networks





Switch






















































































SFP модул 100Base-BX WDM TX:1550nm Single LC 20km /MFB-FB20

код0702920109
стока/услуга SFP модул 100Base-BX WDM TX:1550nm Single LC 20km /MFB-FB20 
цена126.300 $
мяркаБрой
Описаниедо 20kм / SM кабел
Прикачени файлове
DATASHEET

Цените са актуални към настоящия момент и са без Включен ДДС.

Моля, проверете наличността на стоките.
Цената на всички стоки без наличност трябва да бъде потвърдена.