В НАЛИЧНОСТ или ОЧАКВАНИ устройства NETWORKING - суич, рутер, безжични, индустриални Products List Арго - Контар

Код:
 
Наименование:
 

Цените са актуални към настоящия момент и са без включен ДДС!

Безплатна доставка в България при поръчка за над 300лв. без ДДС и при определени условия!


Да си припомним стандартите!

Planet networks



Switch






















































































В НАЛИЧНОСТ или ОЧАКВАНИ устройства

код стока/услуга цена1 мярка  
0502920001 SFP Transceiver 1000Base-SX dual LC mini-GBIC /SMC1GSFP-SX 1.00 15.000$ Брой
0502920002 SFP Transceiver 1000Base-LX dual LC mini-GBIC /SMC1GSFP-LX 1.00 18.500$ Брой
0702030052 Суич PLANET 5P GBIT metal case /GSD-503 1.00 20.400$ Брой
0702030241 Суич PLANET 24P GBIT Fanless комутатор /GSW-2401 1.00 102.000$ Брой
0702031064 Суич PLANET 6P GBIT, 4P POE+ комутатор /GSD-604HP 1.00 81.520$ Брой
0702920010 SFP RJ45 модул 1000Base-T /MGB-GT 1.00 30.100$ Брой
0702920011 SFP модул mini-GBIC 1000Base-SX Dual LC 550m /MGB-SX 1.00 14.400$ Брой
0702920012 SFP модул mini-GBIC 1000Base-LX Dual LC 20km /MGB-LX 1.00 19.140$ Брой
0702920103 SFP модул 100Base-FX 1310nm Dual LC 20km /MFB-F20 1.00 25.500$ Брой
0702920108 SFP модул 100Base-BX WDM,TX:1310nm Single LC 20km /MFB-FA20 0.00 30.294лв. Брой
0702920108 SFP модул 100Base-BX WDM,TX:1310nm Single LC 20km /MFB-FA20 1.00 24.100$ Брой
0702920109 SFP модул 100Base-BX WDM TX:1550nm Single LC 20km /MFB-FB20 1.00 26.300$ Брой
0707020053 Индустриален суич PLANET 4P 10/100 + FO порт SC 2km /ISW-511 1.00 77.000$ Брой
0707309004 SFP+ модул индустриален 10G SM 10km DDM -40- +75deg /MTB-TLR 1.00 83.700$ Брой
0707900014 Захранване 48V 120W Din-Rail -20- +70 deg /PWR-120-48 1.00 39.700$ Брой
0711021014 Предавател PLANET 11N OUTDOOR AP/bridge 14dbi ANT /WBS-202N 1.00 49.400$ Брой
0740101019 Инжектор PLANET POE+ за 100/1000 устройства, 30W /POE-163 1.00 31.500$ Брой
0740102010 Мрежов удължител PLANET POE extender 15W 100Mbps /POE-E101 1.00 33.670$ Брой
9001070001 Суич ZYXEL 8-port Gigabit 4 QoS ports, plastic case /GS-108S 1.00 41.960лв. Брой
9001070010 Предавател ZYXEL 11ac 866+300Mbps Access Point, NWA1123AC 1.00 150.000лв. Брой
9001070011 Суич ZYXEL 16-port Gigabit, metal case /GS1100-16 1.00 129.000лв. Брой

Цените са актуални към настоящия момент и са без Включен ДДС.

Моля, проверете наличността на стоките.
Цената на всички стоки без наличност трябва да бъде потвърдена.