GT-802S, 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX SM конвертор, 10км Products List Арго - Контар

Код:
 
Наименование:
 

Цените са актуални към настоящия момент и са без включен ДДС!

Безплатна доставка в България при поръчка за над 300лв. без ДДС и при определени условия!

Продукти


Да си припомним стандартите!

Planet networks





Switch






















































































GT-802S, 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX SM конвертор, 10км

код0705020002
стока/услуга GT-802S, 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX SM конвертор, 10км 
цена162.350 $
мяркаБрой
ОписаниеDuplex SC connector
Прикачени файлове
Вижте ОПИСАНИЕ И ХАРАКТЕРИСТИКИ!

Цените са актуални към настоящия момент и са без включен ДДС.

Моля, проверете наличността на стоките.
Цената на всички стоки без наличност трябва да бъде потвърдена.