Комуникационно оборудване и структурни кабелни системи: кабелни и безжични компютърни мрежи, суич, рутер, оптични и LAN кабели от Арго - Контар


Някои основни продукти:

FTP кабел   ACnetPLUS  

  • изцяло мед
  • 24AWG
  • Cat.5e certified
  • Дилърски цени
  • Кол. отстъпки
FTP кабел Cat.5E

PiMF кабел Cat.6A ACnetPLUS  

  • изцяло мед
  • 23AWG
  • Дилърски цени
  • Кол. отстъпки
PiMF кабел Cat.6A

Куплунг cat.6a за дебели 23AWG LAN кабели

  • Използва се за solid LAN кабели кат.6, 6а, кат.7
  • Продава се заедно с маншон

Куплунг за кабели кат.7

Комуникационни шкафове TOTEN - елегантни и стабилни

  • Сървърни;
  • Стоящи-комуникационни;
  • За стенен монтаж
Комуникационни и сървърни шкафове

 

Сървърен шкаф TOTEN

  • 27U 600x1000мм
  • 42U 600x1000мм
  • 42U 800x1000мм

Server Rack

Комуникационен шкаф TOTEN

  • 600х800мм
  • Конкурентни цени
19

Индустрилни комутатори PLANET

  • Разнообразие от продукти;
  • Конкурентни цени;
  • -40 до +75 оC

Индустриални комутатори -40 до 75 градуса

Управляем ОПТИЧЕН гигабит комутатор SGSW-24240

  • 24 Dual speed 100/1000Base SFP порта, 8 combo SFP/RJ45
  • 2 HDMI-like 5Gbe stacking ports

Управляем оптичен switch

 

VDSL2 <-> ETHERNET медия конвертор

 

  • Ethernet връзка до 1,6км
  • 93USD без ДДС

VDSL converter

 

Върхова мощност от Airlive N.Power

  • до 30 dBm;
  • множество режими
  • USB порт за FTP сървър

Hi-Power Airlive рутер

Мощен Access Point от AirLive - AP60

  • до 29 dBm;
  • Multiple SSID, 
  • Tag VLAN
  • 9 режима на работа
Мощен рутер AirLive

 

Мрежова сигурност - VPN рутери с множество WAN порт

  • Load Balancing;
  • IPsec VPN, QoS;
  • Гигабитови;
  • Anti-spam, Antivirus
VPN security router

UTP кабел ACnetPLUS

  • изцяло мед
  • 24AWG
  • Cat.5e certified
  • Дилърски цени
  • Кол. отстъпки

UTP кабел кат.5Е

FTP кабел   ACnetPLUS  

  • изцяло мед
  • 24AWG
  • Cat.5e certified
  • Дилърски цени
  • Кол. отстъпки
FTP кабел Cat.5E

FTTH оптичен кабел

  • G.657A влакно - издържа огъване
  • Подходящ за оптика до дома
  • LSZH jacket
  • 0.17 лв/метър без ДДС

FTTH оптичен кабел

 

UTP кабел ACnetPLUS

  • изцяло мед
  • 24AWG
  • Cat.5e certified
  • Дилърски цени
  • Кол. отстъпки

UTP кабел кат.5Е

FTP кабел   ACnetPLUS  

  • изцяло мед
  • 24AWG
  • Cat.5e certified
  • Дилърски цени
  • Кол. отстъпки
FTP кабел Cat.5E

FTTH оптичен кабел

  • G.657A влакно - издържа огъване
  • Подходящ за оптика до дома
  • LSZH jacket
  • 0.17 лв/метър без ДДС

FTTH оптичен кабел

 

UTP кабел ACnetPLUS

  • изцяло мед
  • 24AWG
  • Cat.5e certified
  • Дилърски цени
  • Кол. отстъпки

UTP кабел кат.5Е

FTP кабел   ACnetPLUS  

  • изцяло мед
  • 24AWG
  • Cat.5e certified
  • Дилърски цени
  • Кол. отстъпки
FTP кабел Cat.5E

FTTH оптичен кабел

  • G.657A влакно - издържа огъване
  • Подходящ за оптика до дома
  • LSZH jacket
  • 0.17 лв/метър без ДДС

FTTH оптичен кабел

 

UTP кабел ACnetPLUS

  • изцяло мед
  • 24AWG
  • Cat.5e certified
  • Дилърски цени
  • Кол. отстъпки

UTP кабел кат.5Е

FTP кабел   ACnetPLUS  

  • изцяло мед
  • 24AWG
  • Cat.5e certified
  • Дилърски цени
  • Кол. отстъпки
FTP кабел Cat.5E

FTTH оптичен кабел

  • G.657A влакно - издържа огъване
  • Подходящ за оптика до дома
  • LSZH jacket
  • 0.17 лв/метър без ДДС

FTTH оптичен кабел

 




АРГО-КОНТАР е фирма, специализирана в областта на комуникационните решения още от 1993 г. Предлагаме качествени решения и продукти за изграждане на компютърни и телефонни инсталации