Адаптери за оптични връзки ОПТИЧНА МРЕЖА - оптични кабели и компоненти Products List Арго - Контар

Код:
 
Наименование:
 

Цените са актуални към настоящия момент и са без включен ДДС!

Безплатна доставка в България при поръчка за над 300лв. без ДДС


Да си припомним стандартите!

Planet networks

Router, switch, LAN card

Switch






















































































Адаптери за оптични връзки

код стока/услуга цена1 мярка  
0101100011 Fiber Optic SC/UPC-SC/UPC Simplex Ceramic Adapter /SM 1.00 0.426$ Брой
0101100021 Fiber Optic SC/UPC - SC/UPC Duplex Ceramic Adapter /SM 1.00 1.100$ Брой
0101100031 Fiber Optic E2000/APC-E2000/APC Simplex Ceramic Adapter /SM 1.00 2.914$ Брой
0101100041 Fiber Optic LC/LC Duplex Ceramic Adapter /SM 1.00 1.000$ Брой
0101100111 Fiber Optic SC/APC - SC/APC Simplex Ceramic Adapter /SM 1.00 0.754$ Брой
0101100121 Fiber Optic SC/APC - SC/APC Duplex Ceramic Adapter /SM 1.00 1.478$ Брой
0101101042 Fiber Optic LC/LC Duplex Ceramic Adapter /MM 1.00 1.400$ Брой
0101101111 Fiber Optic SC/SC Simplex Adapter / MultiMode 1.00 0.600$ Брой
0101101112 Fiber Optic SC/SC Duplex Adapter / MultiMode 1.00 0.876$ Брой
0101108011 -------------------- Fiber Optic SC Fixed Attenuator 5dB /SM 1.00 4.015$ Брой

Цените са актуални към настоящия момент и са БЕЗ включен ДДС!

Безплатна доставка в България при поръчка за над 300лв. без ДДС