Patch Cord - оптични - Single Mode ОПТИЧНА МРЕЖА - оптични кабели и компоненти Products List Арго - Контар

Код:
 
Наименование:
 

Цените са актуални към настоящия момент и са без включен ДДС!

Безплатна доставка в България при поръчка за над 300лв. без ДДС и при определени условия!


Да си припомним стандартите!

Planet networks



Switch






















































































Patch Cord - оптични - Single Mode

код стока/услуга цена1 мярка  
0103330011 SC/UPC - SC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел Single Mode /1м 1.00 4.612$ Брой
0103330012 SC/UPC - SC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел Single Mode /2м 1.00 4.549$ Брой
0103330013 SC/UPC - SC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /3м 1.00 4.980$ Брой
0103330031 SC/UPC - SC/APC 9/125 Duplex FO пач кабел Single Mode /1м 1.00 5.700$ Брой
0103330032 SC/UPC - SC/APC 9/125 Duplex FO пач кабел Single Mode /2м 1.00 5.920$ Брой
0103330033 SC/UPC - SC/APC 9/125 Duplex FO пач кабел Single Mode /3м 1.00 6.100$ Брой
0103330035 SC/UPC - SC/APC 9/125 Duplex FO пач кабел Single Mode /5м 0.00 0.000лв. Брой
0103330041 LC/UPC - SC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /1м 1.00 4.640$ Брой
0103330042 LC/UPC - SC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /2м 1.00 4.604$ Брой
0103330043 LC/UPC - SC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /3м 1.00 5.280$ Брой
0103330045 LC/UPC - SC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /5м 1.00 5.954$ Брой
0103330051 LC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /1м 1.00 6.318$ Брой
0103330052 LC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /2м 1.00 4.206$ Брой
0103330053 LC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /3м 1.00 5.675$ Брой
0103330055 LC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /5м 1.00 6.950$ Брой
0103330061 LC/UPC - SC/APC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /1м. 1.00 6.250$ Брой
0103330062 LC/UPC - SC/APC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /2м. 1.00 6.450$ Брой
0103330063 LC/UPC - SC/APC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /3м. 1.00 6.700$ Брой
0103330065 LC/UPC - SC/APC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /5м. 0.00 0.000лв. Брой
0103330072 LC/PC - LC/APC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /2м. 0.00 0.000лв. Брой
0103330102 FO Pigtail SC/UPC 9/125 Simplex 0.9mm Single Mode / 2m. 1.00 1.350$ Брой
0103330115 FO Pigtail SC/UPC 9/125 Simplex 3mm Single Mode / 1.5 m. 1.00 1.488$ Брой
0103330215 FO Pigtail LC/UPC 9/125 Simplex 1,5m. Single Mode 1.00 0.500$ Брой
0103330415 FO Pigtail E2000/APC 9/125 Simplex 1,5 m. Single Mode 1.00 2.800$ Брой
0103330500 FO Pigtail SC/APC 9/125 Simplex 0.9mm Single Mode /1m 1.00 1.550$ Брой
0103330501 FO Pigtail SC/APC 9/125 Simplex 0.9mm Single Mode /1.5m 1.00 1.550$ Брой

Моля, проверете наличността на стоките! Цената на всички стоки без наличност трябва да бъде потвърдена!

Цените са актуални към настоящия момент, ако са налични и са без включен ДДС!

Безплатна доставка при определени условия при поръчка за над 300лв. без ДДС